[02] odpala i gaśnie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • XYS
    Classic
    • 2013
    • 4
    • Audi

    [02] odpala i gaśnie

    cegla66, ilość kalendarzy a nie chętnych
  • Hiszp4n
    Drive
    • 2011
    • 40

    #2
    [02] odpala i gaśnie

    1,9 tdi odpala i po 1s gaśnie, kontrolka immo gaśnie, stało mi sie to w sobote, w niedziele rano to samo ale po 15min odpalił nie wiem dlaczego i jak to zrobiłem, jeździłem cały dzien w poniedziałek normalnie pojechałem do pracy ale juz nie wróciłem, to samo odpala na 1s i gaśnie.

    Co ja widze i moge powiedzieć... świruje wiatrak chłodnicy, świeci sie kontrolka abs,asr, wspomagania kierownicy, i piszczy 3 razy od czasu do czasu kontrolka ręcznego, w zegarach nie ma podświetlenia i jak odpala na tą 1s to obrotomierz nie chodzi, jak mnie ściagali z pracy to co jakis czas pikała kontrolka paliwa ale paliwo oczywiscie jest, nie działa na 2 kluczykach.

    co to moze byc czy ktoś sie spotkał z takim czymś?? Podpinałem vag-a ale niestety tylko moge szczytac błędy z silnika które podam jutro bo nie mam na tym laptopie.


    Jak wyjąć zegary?

    Komentarz

    • lilo
      RS
      • 2006
      • 4315
      • Mercedes-Benz

      #3
      Zamieszczone przez Hiszp4n
      Jak wyjąć zegary?
      Wyciągasz włącznik świateł potem listewkę pod nim , następnie listewkę z drugiej strony kiery , potem pociągasz do siebie listewkę pod zegarami i ukarzą ci się dwie śrubki typu torx , odkręcasz je i w ten sposób masz już zegary gotowe do demontażu
      Daniel

      Komentarz

      Pracuję...